1
119
2
238
3
357

Dostawa gratis!

Regulamin sklepu internetowego www.raportspecjalny.pl/zielona-kawa :

1. Właścicielem sklepu internetowego www.maximen.pl jest firma WISH,
Nip:679-26-89-344, Regon:121321213

2. Klientem naszego sklepu mogą  zostać osoby fizyczne, lub prawne prowadzące działalność gospodarczą.

3. Zamówienia są przyjmowane przez strony www.maximen.pl

4. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu, kiedy, zamówienie przejdzie w stan realizacji.

5. Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.

6. Cena podana przy każdym towarze jest ceną brutto i jest wiążąca w chwili potwierdzenia przez klienta zamówienia

7. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

8. Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wykonanie zamówienia i podanie danych do formularza adresowego zgodnych z prawdą.

9. Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówień bez podania przyczyny.   Zamówienia można składać przez całą dobę.

10. Zastrzegamy sobie prawo do wycofania niektórych produktów ze sprzedaży

11. Oferta produktów umieszczona na stronie sklepu internetowego ważna jest przez czas nieokreślony, zamówienia realizujemy do momentu wyczerpania się asortymentu.

12. Nasz sklep zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą klienci naszego sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania do celów związanych z realizacją zamówienia.

 
13. Oferta produktów prezentowanych w sklepie internetowym www.maximen.pl ma charakter informacyjny staje się ona ofertą handlową w momencie potwierdzenia przez naszego pracownika.
 
14. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu paczki będą rozpatrywane tylko na podstawie spisanego wraz z dostawcą paczki protokołu reklamacyjnego.
Zwrot towaru

Możliwość zwrot towaru do 10 dni , podstawą do zwrotu jest odesłanie produktu w nienaruszonym stanie tj. produkt w oryginalnej folii.